MENUMENU
!
 

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Yleiset yhteystiedot

+358 9 5420 2400
finland@howdengroup.com

Kiinteistöasiakkaat

+358 9 5420 2400
finland@howdengroup.com

Yritysasiakkaat

+358 9 5420 2400
yritys@howdengroup.com

Vahingon sattuessa

Kiinteistö- ja yritysvahingot

+358 9 5420 2400
vahingot@howdenfinland.fi

Vahinkopäivystys

Kiireellisissä vahinkoasioissa vahinkopäivystyksemme on tavoitettavissa 24/7.

+358 40 588 0285

Asiantuntijat

Pasi Heikkinen
liiketoimintajohtaja, yritykset
erikoisvakuuttaminen

pasi.heikkinen@howdengroup.com
p. +358404514584
Helsinki

Timo Kykkänen
liiketoimintajohtaja, kiinteistöt
Itä- ja Kaakkois-Suomi

timo.kykkanen@howdengroup.com
p. +358405854428
Helsinki

Kalle Koivula
johtaja, yritykset
riskienhallinta, rakentaminen ja projektit

kalle.koivula@howdengroup.com
p. +358408361773
Helsinki

Tapio Miettinen
johtaja, yritykset
omaisuus ja projektit

tapio.miettinen@howdengroup.com
p. +358400542290
Helsinki

Kristian Westerberg
aluepäällikkö, kiinteistöt
Etelä-Suomi

kristian.westerberg@howdengroup.com
p. +358405543218
Helsinki

Ilkka Heikkilä
aluepäällikkö, kiinteistöt
Länsi- ja Pohjois-Suomi

ilkka.heikkila@howdengroup.com
p. +358400977255
Tampere

Olli Saarinen
aluepäällikkö, kiinteistöt
Lounais-Suomi

olli.saarinen@howdengroup.com
p. +358505533476
Turku

Toimistot

Helsinki
Malminkaari 9 B
00700 Helsinki, Finland

p. +358 9 5420 2400
fax +358 9 5420 2440
finland@howdengroup.com

Kouvola
Kouvolankatu 15
45100 Kouvola, Finland

p. +358 5 750 6600
fax +358 5 750 6690
finland@howdengroup.com

Tampere
Aleksanterinkatu 21 / PL 143
33101 Tampere, Finland

p. +358 3 232 3300
fax +358 3 261 9630
finland@howdengroup.com

Turku
Yliopistonkatu 29 B
20100 Turku, Finland

p. +358 9 5420 2400
fax +358 9 5420 2440
finland@howdengroup.com

Kuinka voimme auttaa?

Soita meille p. +358 9 5420 2400 tai lähetä meille viesti, niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.

(*pakollinen kenttä)

 


Yhteistyössä